Ergene

Ergene Belediyesi Sağlık Hizmetleri Danışma Merkezi Açıldı

Ergene Belediyesi’nin ilçe halkına kazandırdığı en yeni hizmet noktalarından biri olan Ergene Belediyesi Sağlık Hizmetleri Danışma Merkezi düzenlenen törenle açıldı….

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Ergene Belediyesi’nin ilçe halkına kazandırdığı en yeni hizmet noktalarından biri olan Ergene Belediyesi Sağlık Hizmetleri Danışma Merkezi düzenlenen törenle açıldı.

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’in başı ağrıyandan da dişi ağrıyandan da biz sorumluyuz açıklaması doğrultusunda Ergene’deki tüm hastalara yardım eli uzatan Ergene Belediyesi, Sağlık Mahallesi’nde yer alan Zübeyde Hanım Parkı’ndaki Sağlık Hizmetleri Danışma Merkezi’nin açılışında konuşan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Bu güzel hizmetimizin tüm Ergene halkımıza hayırlı olmasını diliyorum. Bir telefonunuz kadar herkese yakınız. Her zaman her konuda vatandaşımızın yanındayız. Bu dönem biliyorsunuz sağlığa çok önem verdik, vermeye de devam ediyoruz. Her türlü hastamızın yanındayız, yanında olmaya da devam edeceğiz. Bu güzel tesisimizin Ergene halkımıza hayırlı olmasına diliyor, katılan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Yüksel ayrıca, “Açılışa katılımlarından dolayı Tekirdağ Milletvekilimiz İlhami Özcan Aygun’a Çorlu Belediye Başkanımız Ahmet Sarıkurt’a CHP Tekirdağ İl Başkan Yardımcısı Ali Özyürek’e, CHP Ergene İlçe Başkanımız Nuh Nuhoğlu’na, İYİ Parti Ergene İlçe Başkanımız Sadi Ersöz’e siyasi partilerin temsilcilerine belediye Başkan yardımcılarımıza, Meclis üyelerimize, muhtarlarımıza gazilerimize ve bizleri hiç bir zaman yalnız bırakmayan Ergene halkımıza sonsuz şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu