Ergene

Ergene Belediyesi Ramazan Pidesi Üretimine Başladı

Ergene Belediyesi Halk Ekmek fabrikasında Ramazan pidesi üretimine başlanıldı. Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel pide üretiminde bulunan Ergene Belediyesi halk…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Ergene Belediyesi Halk Ekmek fabrikasında Ramazan pidesi üretimine başlanıldı. Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel pide üretiminde bulunan Ergene Belediyesi halk ekmek fabrikasını ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
Ergene halkına hijyenik koşullarda lezzetli ve uygun fiyatlı ekmek sunmak için kurulan Ergene Belediyesi Halk Ekmek Fabrikası Ramazan ayı boyunca Ergene halkına Ramazan pidesi üretecek. Halk ekmek fabrikasında pide üretiminde incelemelerde bulunan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Halkımıza ucuz ve sağlıklı ekmeğin yanında Ramazan ayında pide üretiminde de bulunacağız” dedi.
Ergene Belediyesi Ramazan Pidesi 7.5 TL
Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Ergene halkına ucuz ve sağlıklı ekmek sunan halk ekmek fabrikamız Ramazan ayına özel pide üretimine de başladı. Halk ekmek fabrikamızda üretilen 300 gramlık Ramazan pidesinin fiyatı 7.5 TL olarak belirlendi. Hijyenik ortamda üretilen pidelerimizi halk ekmek büfelerinde vatandaşlarımızın sofralarıyla buluşturuyoruz. Ergene Belediyesi olarak Ramazan’da vatandaşlarımız için en ucuz ve en lezzetli pideleri üretmeye devam edeceğiz” dedi.
Yardımlaşma ve dayanışmanın öneminin bir kez daha hatırlandığı mübarek Ramazan ayında Ergene Belediyesi olarak vatandaşlarımız için çalışmaya devam ediyoruz diyen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Halk ekmek fabrikamızda üretilen pideler iftar saatine yakın bir zaman diliminde belediyemize ait olan halk ekmek büfelerimiz aracılığıyla vatandaşlarımıza ulaştırılacak. Halkımız hijyenik ortamda üretilen sağlıklı, besleyici ve ekonomik pidelerimizi afiyetle tüketebilirler” dedi.
 

Bu haber Ergene Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu