Ergene

Ergene Belediyesi Mevlid-i Şerif Okuttu

Ergene Belediye Başkanlığı, Mevlid Kandili dolayısıyla Cumhuriyet Mahallesi Abdulkadir Geylani Caminde Mevlid-i Şerif okuttu.

Ergene Belediye Başkanlığı, Mevlid Kandili dolayısıyla Cumhuriyet Mahallesinde bulunan Abdulkadir Geylani Caminde akşam namazı ile yatsı namazı arasında mevlid-i şerif okuttu. Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’inde katılmış olduğu mevlid programında cami cemaatine kandil simidi ikramında bulunuldu.

Mevlid Kandilinin Müslümanların bayramı olduğunu belirten Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Bugün sevinç ve neşe günüdür. Alemlere rahmet olarak gönderilen sevgili peygamberimizin doğumu vesilesiyle kutladığımız Mevlid Kandili de özel günlerin başında yer almaktadır. Peygamber efendimizin doğumuyla karanlıklar aydınlığa kavuşurken, insanlığa rahmet ve sevgi sunulmuştur. Gönül birliğiyle bu gece hürmetine tüm duaların Allah katında kabul olmasını diliyorum” dedi.

Okunan Mevlid-i Şerifin ardından Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, Ergene Belediye Başkan Yardımcıları Mehmet Cebeci, Yüksel Baydarlı, Belediye Meclis Üyeleri Abdullah Yaman, Ali Cengiz Yürük, ve Belediye personeli cami cemaati ve vatandaşlara kandil simidi ikramında bulundu.

Bu haber Ergene Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu