Ergene

Ergene Belediyesi Kültür Merkezinde Resim Sergisi Açılışı Gerçekleşti

Sanatın ve Sanatçının her zaman yanında olan Ergene Belediyesi, Gazeteci Ressam Nazmi Metin’in portre ve manzara çalışmalarından oluşan yağlı boya resim sergisinin açılışını gerçekleştirdi.

Ergene Belediyesi Kültür Merkezi binasında Gazeteci Ressam Nazmi Metin’in portre ve manzara çalışmalarından oluşan yağlı boya resim sergisinin açılışını gerçekleştirdi. Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, Başkan Yardımcısı Ayça Albayraktar, gazeteci ressam Nazmi Metin’in meslektaşları ve davetlilerin katıldığı sergi açılışında sergilenen resimler büyük beğeni topladı. Portre ve manzara çalışmalarından oluşan yağlı boya resim sergisi 7 Nisan tarihine kadar Ergene Belediyesi Kültür Merkezi sergi salonunda açık olacağı belirtildi.

Ergene Belediyesi Kültür Merkezinde açılışı gerçekleşen resim sergisinde konuşma yapan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Ergene Belediyesi olarak her zaman sanatın ve sanatçının yanında olduk, olmaya da devam ediyoruz. Bugünde gazeteci ressam Nazmi Metin’in resim sergisine ev sahipliği yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sanatçımıza bu güzel ve kıymetli eserleri için teşekkür ediyorum. Ergene Belediyesi Kültür Merkezimizde herkese kapımız açık, değerli sanatçılarımız kıymetli eserlerini sergi salonumuzda sergileyebilirler” dedi.

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel konuşmasının ardından ressam Nazmi Metin ile birlikte sergiyi gezerek eserler hakkında tek tek bilgiler aldı.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu