Ergene

Ergene Belediyesi Kamu Kurumlarının Yanında Olmaya Devam Ediyor

Rutin belediyecilik faaliyetlerinin yanı sıra sosyal belediyecilik konusunda da bölgenin öncü belediyelerinden biri olan Ergene Belediyesi, Ergene halkına her alanda hizmet etmeyi sürdürüyor.

Yol çalışmaları ve kaldırım onarımları gibi olağan belediyecilik çalışmalarını eksiksiz olarak yerine getiren Ergene Belediyesi eğitim tesisleri, sağlık ocakları, dini tesisler ve kamu kurumlarına da desteğini devam ettiriyor.

Sağlık Merkezi Yenilendi

Bu kapsamda Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Kırkgöz Mahallesi’nde yer alan Aile Sağlığı Merkezini sıfırdan inşa etti. Kırkgöz mahallesi Aile Sağlık Merkezinde haftalar öncesinde başlayan çalışmalar hafta sonları da devam etti. Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerin yapmış olduğu boya badana, tamir ve tadilat çalışmalarının ardından atıl durumda olan kullanılmayan Sağlı merkezi baştan sona kadar her şeyiyle yenilendi.

Halkımız İçin Her Alanda Görevimizin Başındayız

Ergene’mizde okullarımızın ve ibadethanelerimizin yanı sıra sağlık merkezlerinin de ihtiyaçlarını gideriyor sorunlarını çözüme kavuşturuyoruz diyen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Rutin belediyecilik faaliyetlerinin yanı sıra kamu kurumlarımızın talepleri doğrultusunda ihtiyaçlarını gidermek için de çalışmalar yürütüyoruz. Okullarımızda, camilerimizde, sağlık ocaklarında gereken tüm çalışmaları bundan önce de yaptık bundan sonra da yapmaya devam edeceğiz. Kırkgöz mahallemizde yenilediğimiz sağlık merkezimiz Kırkgöz mahallemize hayırlı olsun. Ergene halkı için her alanda görevimizin başındayız” dedi.

 

Bu haber Ergene Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu