Ergene

Ergene Belediyesi İle Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi El Ele Çalışıyor

Ergene Belediyesi ve Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Marmaracık Mahallesi giriş ve meydan kısmındaki yol sorununu ortadan kaldırdı.

Marmaracık Mahallesi giriş ve meydan kısmında kilit parke taşları geçtiğimiz hafta sonunda yerlerinden söküp sıcak asfalt öncesi asfalt hazırlığında bulunan Ergene Belediyesi Fen İşlerine bağlı ekiplerin yapmış olduğu çalışmaların ardından Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığına bağlı ekipler sıcak asfaltı döktü. Marmaracık mahalle sakinleri yapılan çalışmalardan dolayı Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Başkanı Kadir Albayrak ve Ergene Belediye Başkan ı Rasim Yüksel’e teşekkürlerini iletti.

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel konuyla ilgili olarak yapmış olduğu açıklamasında, “Marmaracık mahallemizin giriş ve meydan kısmında deforme olmuş olan yolumuz asfaltlandı, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi sorumluluğunda olan bu alanda Ergene Belediyesi olarak bizlerde asfalt öncesi bozuk ve kırılmış olan kilit parke taşları yerlerinden söktük. Tekirdağ Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte yapmış olduğumuz asfalt çalışmamız tamamlandı. Ergene’de göreve gelir gelmez vatandaşlarımızın en büyük sorunlarından biri olan yol sorununu yaptığımız üst yapı çalışmalarımız ile %90 ortadan kaldırdık. Eskiden yolu olmayan, özellikle kış aylarında çamurlu yollarda yürümek zorunda kalan vatandaşlarımız şimdi oluşturmuş olduğumuz kilit parke taşlar ile özlemiş oldukları modern yolarına kavuşturduk. 20 yıllık belediyelerin yapamadığı çalışmaları bizler 8 yıl gibi kısa bir zamanda yaptık. Her zaman dediğim gibi her şeyin en iyisine en güzeline layık olan Ergene halkım için gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

 

 

Bu haber Ergene Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu