Ergene

Ergene Belediyesi Ekipleri Dört Bir Koldan Çalışıyor

Ergene İlçesinin dört bir yanında farklı çalışmalarda bulunan ekiplerin çalışmalarını yerinde inceleyen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “ Daha güzel bir Ergene için ilçemizin dört bir yanında var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.
Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin Yeşiltepe ve Ulaş Mahallelerinde kilit parke taş çalışmalarını yerinde inceleyen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, ekiplerden yapılan çalışmalar hakkında bilgiler alarak kolay gelsin dileklerinde bulundu.
Yol Sorununu En Aza İndirdik
Ergene’de yapılmayan yolumuz kalmayacak diyen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Hangi mahallede ne söz verdiysek yapıyoruz, ilçemizin en büyük sorunlarından biri olan yol sorununu göreve geldiğimiz ilk günden itibaren yapmış olduğumuz alt yapı çalışmaları ile en aza indirdik. Yapılmayan eksik yollarımızı da bir bir tamamlıyoruz. Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı olan ekiplerimiz ilçemizin dört bir yanında yol çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor” dedi.
Parmakla Gösterilen Örnek Bir Belediye Olduk
Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Bundan tam 9 yıl önce yeni kurulan bir belediye olarak elinde hiçbir ekipmanı ve malzemesi olmayan Ergene Belediyemiz bu kısa sürede bünyesine kazandırmış olduğu iş makineleri, ekipmanlar ve malzemelerle Ergene halkına beklemiş olduğu yol hizmetini en iyi şekilde veriyor. Yaptığımız yol çalışmalarımız ile Ergene’nin çehresini değiştirmeye, sokak ve caddelerimizi daha modern bir hale getiriyoruz. Tekirdağ’da, Türkiye’de parmakla gösterilen örnek bir belediye olduk, bu başarıda en büyük pay halkımızın bize duyduğu inanç ve güvendir. Ergene belediyesi olarak tek bir amacımız var o da her zaman Sevgi Kenti Ergenemize en iyi hizmeti sunmaktır” dedi.
 

Bu haber Ergene Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu