Ergene

Ergene Belediyesi ekipleri çalışıyor

Ergene Belediyesi ekipleri kilit parke taş tamiri çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

İlçenin çeşitli mahallelerinde eş zamanlı çalışma yürüten Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri bir yandan Sağlık Mahallesi Çağatay Sokak üzerinde çalışmalarını sürdürürken diğer yandan Yeşiltepe Mahallesi Işık Caddesi üzerinde çalışmalarını yoğunlaştırdı.

Yeşiltepe Mahallesi Işık Caddesi üzerinde kaldırım döşeme çalışması yapan ekipler kaldırım ile asfalt arasındaki bölüme de beton attı.

Ergene Belediyesi ekiplerinin çalışmalarını titizlikle sürdürdüğünü kaydeden Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “ Ergene’nin hiçbir mahallesini bir diğerinden ayırmadan çalışmalarımıza devam ediyoruz. Ergene’de yol konusunu sorun olmaktan çıkarmak için ekiplerimiz ihtiyaç duyulan yerlerde kilit parke taş onarımı ve kaldırım düzenlemeleri yapıyorlar ve yapmaya devam edecekler. Her şey sevgi kenti Ergenemiz için” dedi.

Bu haber Ergene Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu