Ergene

Ergene Belediyesi Düğün Salonlarının Bakımına Devam Ediyor


Vatandaşlara daha temiz ve düzenli alanlarda hizmet vermek için çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam eden Ergene Belediyesi ilçe genelinde Belediyeye…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Vatandaşlara daha temiz ve düzenli alanlarda hizmet vermek için çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam eden Ergene Belediyesi ilçe genelinde Belediyeye ait olan düğün salonlarının bakımını gerçekleştirmeye devam ediyor.

Ergene’de yeni evlenecek olan çiftlerin hayatlarında ki en güzel günlerinin en mutlu anlarını geçirdikleri, Ergene Belediyesi düğün salonlarında Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından bakım ve onarım çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Düğün salonlarının iç ve dış cephelerinde boya badana çalışmalarını yapan ekipler ayrıca çevre düzenlemesi ve aydınlatmalarda da bakım çalışmalarında bulunuyor.

Ergene Belediyesi ekipleri hafta sonu Karamehmet mahallesinde bulunan düğün salonunun dış cephesinin sıva ve tamirini yaparak bahçe kısmında da peyzaj çalışmalarında bulunurken ayrıca oturma banklarının da boyasını yaptı.

Ergene’de ki vatandaşların en mutlu günleri içinde 7/24 çalıştıklarını belirten Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz tarafından ilçemizde Belediyemize ait olan düğün salonlarında gerekli bakım onarım ve tadilat çalışmaları devam ediyor. Ekiplerimizin tespit ettiği sorunlar ve vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda Düğün salonlarımızın bakımını yapıyoruz. Düğün salonlarımız en güzel ve en temiz halleriyle vatandaşlarımızın unutulmaz o güzel anlarına şahitlik yapmaya devam edecek” dedi.

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Ergene’ye 4 adet yeni düğün salonu kazandırdıklarını da belirterek, “İlçemizde düğün salonu ihtiyacı olan Pınarbaşı, Kırkgöz, Esenler ve Misinli mahallelerine yeni düğün salonları inşa ettik. Vatandaşlarımız düğün, nişan gibi cemiyetlerini belediyemize ait olan bu düğün salonlarında yaptılar yapmaya da devam ediyorlar. Önümüzde ki yıllarda düğün salonu ihtiyacı olan diğer mahallelerimize de düğün salonu inşa edeceğiz. Düğün salonlarımız en güzel ve en temiz halleriyle vatandaşlarımızın unutulmaz o güzel anlarına şahitlik yapmaya devam edecek” dedi.

 

Bu haber Ergene Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu