Ergene

Ergene Belediyesi Camilerin Bakımlarını Yapmaya Devam Ediyor

Ergene Belediyesi ilçe genelinde bulunan ibadethanelerin boya, badana, tamir, tadilat ve çevre düzenlemesi çalışmalarını titizlikle yapmaya devam ediyor. Ergene’de vatandaşların…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Ergene Belediyesi ilçe genelinde bulunan ibadethanelerin boya, badana, tamir, tadilat ve çevre düzenlemesi çalışmalarını titizlikle yapmaya devam ediyor.

Ergene’de vatandaşların ortak kullanım alanlarından olan ibadethanelerin boya, badana, tamir, tadilat ve çevre düzenlemesi çalışmalarında bulunan Ergene Belediyesi, cami cemaatine daha güzel bir ortam oluşturmak için hummalı bir şekilde çalışıyor.

Ergene Belediyesi ibadethanelerin eksiklerini bir bir tamamlarken Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler Esenler mahallesinde bulunan caminin iç ve dış kısımlarında boya, badana, tamir ve tadilat çalışmalarında bulunurken, Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı diğer ekiplerde Pınarbaşı mahallesinde cami aydınlatmalarının bakım ve onarımını yaptı.

İbadethanelerde yapılan çalışmalar hakkında açıklamada bulunan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “İbadethanelerimiz bizim kutsal ve manevi yerlerimizdir. Vatandaşlarımızın daha temiz ve daha sağlıklı yerlerde ibadetlerini yapmaları bizler için çok önemlidir. Ergene Belediyesi olarak alt yapı, üst yapı, park, yol, su, temizlik gibi asli görevlerimizin yanı sıra ibadethaneler gibi ortak kullanım alanlarının bakım, onarım, tamir ve tadilat çalışmalarını da yapma gayreti gösteriyoruz. İlçemizdeki camilerimizden gelen talepler üzerine ibadethanelerimizin boya, badana, tamir, tadilat ve çevre düzenlemesi çalışmalarına devam edeceğiz” dedi.

Esenler ve Pınarbaşı mahallesindeki vatandaşlar ibadethanelerine yapılan bu güzel çalışmalardan dolayı Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’e ve Ergene Belediyesine teşekkürlerini ilettiler.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu