Ergene

Ergene Belediyesi Beren Bebek Oyun Evinde Yeni Dönem Kayıtları Başladı

Ergene Belediyesinin ilçeye kazandırmış olduğu sayısız kalıcı eserlerden biri olan Ergene Belediyesi Beren Bebek Oyun Evinde yeni dönem kayıtları başladı.

Çorlu’da ki tren kazasında hayatını kaybeden Beren Bebeğin adının yaşatıldığı Ergene Belediyesi Beren Bebek Oyun Evinde yeni dönem kayıtları başladı. Çocuklarını Ergene Belediyesi Beren Bebek Oyun Evine kaydettirmek isteyen ailelerin, Yeşiltepe mahallesinde bulunan adreslerine başvurmaları gerekiyor. Ayrıca telefonla bilgi almak isteyen ailelerde 0 282 655 55 22 numaralı telefondan 252 dahli numarasını girebilir.

Ergene Belediyesinin ilçeye yapmış olduğu en büyük eğitim projelerinden biri olan Ergene Belediyesi Beren Bebek Oyun Evi 100 öğrenci kapasiteli olup, 36-66 aylık farklı yaş gruplarını içinde bulundurmaktadır. Öğretmenler çocuklara Türkçe dil etkinlikleri, matematik etkinlikleri, fen ve doğa etkinlikleri, sanat etkinlikleri, okuma yazmaya hazırlık etkinlikleri, montessori eğitimi, beden eğitimi, ingilizce eğitimi, görsel sanatlar eğitimleri veriyor. Sabah 08.00 ile akşam 17.00 saatleri arasında Ergene’de ki ailelerin çocuklarına hizmet veren Ergene Belediyesi Beren Bebek Çocuk Oyun Evinde çocuklara sabah, öğlen ve ikindi saatleri olmak üzere üç öğün yemek veriliyor.

Geleceğe başarılı nesiller yetiştirmek adına Ergene Belediyesi tarafından yapılan Beren Bebek Oyun Evinde ki çocukların en iyi eğitimi aldıklarını belirten Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Çocuklar bizim geleceğimiz. Onların akıllı, bilim yolunda, kültürü sanatı hayatına katmış, milli değerlerine bağlı nesiller olmalarını sağlayacağız. Evinin ekonomisine katkı sağlayan çalışan annelerimizin güvenerek evlatlarını bırakabilecekleri Beren Bebek Çocuk Oyun Evimizde geçtiğimiz sene olduğu gibi bu sene de çocuklarımızın gülüşleriyle şenlenecek” dedi.

 

Bu haber Ergene Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu