Ergene

Ergene Belediyesi Atatürk Evini Çorlu Belediyesi Yaşayan Çınarları Ziyaret Etti

Ergene Belediyesi Atatürk Evini Çorlu Belediyesi Yaşayan Çınarları Ziyaret EttiÇorlu Belediyesi Yaşayan Çınarları önceki gün Ergene Belediyesi Atatürk Evi ve Müzesini ziyaret etti.
Ergene Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan sayısız kalıcı eserlerden biri olan Ergene Belediyesi Atatürk Evi ve Müzesine ziyaretler yoğun bir şekilde devam ediyor. Ergene Belediyesi Atatürk Evi ve Müzesini önceki gün Çorlu Belediyesi Yaşayan Çınarları ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarette misafirler bu güzel projesi ziyaret etmekten dolayı büyük mutluluk duyduklarını ve Ergene Belediyesi Atatürk Evinde bulunan Belediye personellerinin kendilerine göstermiş oldukları ilgi ve alakalarından dolayı büyük memnuniyet duyduklarını belirttiler.
Türkiye’de ki Atatürk Evlerinden çok daha farklı ve çok daha özel bir projeyi Ergene’ye kazandırmaktan ve bu büyük projeye ziyaretlerin yoğun bir şekilde devam etmesinden dolayı gurur ve mutluluk duyduğunu belirten Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Ergene halkımıza söz verdiğimiz bu güzel projemiz, Ülkemizin kurucusu ve kurtarıcısı olan Mustafa Kemal Atatürk’ün Selanikte doğduğu evin birebir aynısıdır. Açıldığı günden bu yana vatandaşlarımızın yoğun ilgisiyle karşılanan Ergene Belediyesi Atatürk Evimizi komşu ilçemiz olan Çorlu Belediyesinin Yaşayan Çınarları ziyaret etti. Bu güzel ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür eder, her zaman kendilerini Sevgi Kenti Ergene ilçemizde büyük bir mutlulukla misafir etmek isteriz” dedi.
 FOTOĞRAFLAR

Bu haber Ergene Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu