Ergene

Ergene Belediyesi 23 Nisan’da Yeni Bir Hizmetin Daha Açılışını Yapacak

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Ergene’de Çocuk Şenliği ve Esenler Çok Amaçlı Salonun açılış töreni ile kutlanacak.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Ergene’de doldu dolu geçecek. 23 Nisan Cumartesi günü saat 16.00’da Ergene Belediyesi Beren Bebek Çocuk Oyun Evinde bulunan küçükler Ergene Belediyesi Kültür Merkezi binası tiyatro salonunda bayram için hazırlamış oldukları gösterilerini sunacaklar. Kültür Merkezi Binasındaki programın ardından saat 18.00’da Esenler mahallesinde çocuklar için yüz boyama, şişme oyun parkı ve çocuklara ikramlar sunulacak. Saat 19.00’da ise Ergene Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan dördüncü düğün salonu olan Esenler Çok Amaçlı Düğün Salonunun açılışı yapılacak.

Esenler Çok Amaçlı Salon Hizmete Giriyor

Ergene ilçesinde dördüncü düğün salonunu açmanın haklı gururu ve onurunu yaşadıklarını belirten Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Türk Milletinin gönlünde, onun bağımsızlığının sarsılmaz ifadesi olarak en önemli yeri işgal eden 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı her yıl yurdumuzda ve yurt dışındaki temsilciliklerimizde, bütün kurumlarımızda, okullarımızda çeşitli etkinliklerle kutlanarak milli birliğimizin kenetlenmiş ifadesini temsil etmektedir. Göreve gelir gelmez Pınarbaşı mahallesi, Misinli mahallesi ve Kırkgöz mahallesine düğün salonları yaptık, şimdi de Esenler mahallemize yeni bir düğün salonu kazandırıyoruz. Milli bayramımızın kutlandığı bu özel günde ilçemize kazandırdığımız dördüncü düğün salonunun açılışını halkımızla bir arada yapacağız. Esenler mahallemizde ki çok amaçlı düğün salonunun açılışından önce, Ergene Belediyesi Beren Bebek çocuk oyun evimizdeki küçüklerin saat 16.00’da Ergene Belediyesi Kültür Merkezi binasında bayram için hazırlamış oldukları gösterileri sahnelenecek. Burada ki programın ardından Esenler mahallemizde çocuklarımız için hazırlanan etkinlikler gerçekleşecek. Saat 19.00’da da İlçemize kazandırdığımız dördüncü düğün salonumuzun açılışı yapılacak.

Sevgi Sofrası Esenler Mahallesinde Kurulacak

Açılış programının ardından Ergene Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen sevgi sofraları açılışı yapılan Esenler Çok A maçlı Düğün Salonunda kurulacak ve vatandaşlar ile birlikte iftar yapılacak.

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel 23 Nisan Cumartesi gerçekleşecek olan bu programlara bütün Ergene halkını davet ettiğini de belirtti.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu