Ergene

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Yaralarımızı Birlikte Sarıyoruz”

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Yaralarımızı Birlikte Sarıyoruz”Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel deprem bölgesinde giderek afetzedeler ile bir araya geldi,…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Yaralarımızı Birlikte Sarıyoruz”Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel deprem bölgesinde giderek afetzedeler ile bir araya geldi, barınma ihtiyaçlarının giderilmesi konusunda Tekirdağ’dan gönderilen çadırları kurarak afetzedelere geçmiş oldun dileklerinde bulundu.
Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun, Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ İl Başkanı Volkan Nallar, Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ İl Kadın Kolları Başkanı Nurten Yontar, Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ İlçe Başkanları ve Tekirdağ İlçe Belediye Başkanları ile birlikte Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ örgütü tarafından afetzedelere gönderilen yiyecek, içecek, giyinme, hijyen, sağlık malzemeleri ve çadır yardımlarını teslim etmek için deprem bölgesine gitti. Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel önce Hatay ardından da Gaziantep illerinde ki afetzedelerin barınma ihtiyaçlarını gidermek için çadırların kurulmasında yardımcı oldu.
Hatay ve Gaziantep illerinde afetzedeleri ziyaret ederek geçmiş oldun dileklerini ileten Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “6 Şubat tarihinde yüzyılın en büyük felaketlerinden birini yaşadık. Ergene Belediyesi olarak depremin yaşandığı ilk günlerden itibaren deprem bölgesinde ki afetzedelerimizin ihtiyaçlarının giderilmesi konusunda yardım tırlarımızı, iş makine ve ekipmanlarımız ile arama kurtarma çalışmalarına desek olmak için belediye personellerimizi gönderdik. Ülke olarak çok zor günlerden geçiyoruz. Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ Milletvekilimiz İlhami Özcan Aygun, Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ İl Başkanımız Volkan Nallar, Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ İl Kadın Kolları Başkanımız Nurten Yontar, Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ İlçe Başkanlarımız ve Tekirdağ İlçe Belediye Başkanlarımız ile birlikte afetzedelerimizin yeme, içme, giyinme, sağlık, hijyen ve barınma gibi ihtiyaçlarının giderilmesi adına Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ örgütümüz tarafından yardım malzemelerimizi tırlara yükleyerek deprem bölgemize geldik. Bugün burada depremin ne kadar büyük olduğunu bir kez daha gördük. Türk Milleti olarak böyle zor günlerde yaralarımızı sarmayı çok iyi bilen ve hiç koşulsuz birbirine koşan yardım eden bir milletiz. Dualarımızla ve yardımlarımızla bu zor günleri beraber atlatacağız, yaralarımızı hep birlikte saracağız inşallah” dedi.
 

Bu haber Ergene Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu