Ergene

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Semt Pazarını Ziyaret Etti

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Pazar günleri Sağlık mahallesinde kurulan semt pazarını ziyaret ederek esnafa hayırlı işler dileklerinde bulundu.
Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Belediye Başkan Yardımcıları Ayça Albayraktar ve Yüksel Baydarlı ile birlikte Sağlık mahallesinde Pazar günleri kurulan semt pazarını ziyaret etti. Pazarcı esnafına hayırlı işler dileklerinde bulunan Başkan Yüksel pazarda alışveriş yapan vatandaşlarla da bir araya gelerek bol bol sohbet etti.
Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Sevgi Kenti Ergenemizin en yüksek nüfusuna sahip olan Sağlık mahallemizde, Pazar günleri kurulan semt pazarını Belediye Başkan Yardımcılarımız Ayça Albayraktar ve Yüksel Baydarlı ile birlikte ziyaret ettik. Pazarcı esnaflarımız ve pazarda alışveriş yapan vatandaşlarımızla bol bol sohbet ettik. Onların istek ve şikayetlerini dinledik. Vatandaşlarımızdan gelen her talep başımızın üstündedir. Halkımız isteyecek biz gerçekleştireceğiz. Seçildiğimiz günden bu yana, sorunlara çözüm bulmak, halkımızın ihtiyaçlarına karşılık vermek ve çözümler üretmek için mesai kavramı gözetmeksizin çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Çalışma arkadaşlarımızla ilçemizi ilmek ilmek işliyor, eksiklikleri birer birer tamamlıyoruz. Halkımıza vermiş olduğumuz sözleri yerine getirmekten gururu duyuyoruz. Sevgi kenti Ergenemizin her köşesine hizmet götürmek için tüm ekiplerimizle birlikte var gücümüzle çalışıyoruz. Bizim en güzel makamımız vatandaşlarımızın yanıdır. Vatandaşlarımızla birlikte olmaktan ve onlara hizmet etmekten memnuniyet duyuyoruz” dedi.
Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’i aralarında görmekten memnun olduklarını belirten pazarcı esnafı ve pazarda alışveriş yapan vatandaşlar, “Başkanımız sağ olsun hiçbir zaman bizleri yalnız bırakmıyor. Doğumdan ölüme, iyi günümüzde, acılı günümüzde hep yanımızda. Bugünde pazarda bizleri ziyaret etti, kendisine teşekkür ediyoruz” dediler.
 

Bu haber Ergene Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

Başa dön tuşu