Ergene

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Öğrencilerimize Güzel Bir Yarıyıl Tatili Diliyorum”

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Öğrencilerimize Güzel Bir Yarıyıl Tatili Diliyorum”Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel 2022-2023 Eğitim Öğretim yılının sömestr…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Öğrencilerimize Güzel Bir Yarıyıl Tatili Diliyorum”Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel 2022-2023 Eğitim Öğretim yılının sömestr tatiline girmesi dolayısıyla yazılı bir mesaj yayımladı.
Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Anaokulu, İlk-Orta ve Lise okullarında birinci dönem yarıyıl tatiline girilirken, öğrencilerin karnelerinin kötü anlayışıyla değerlendirilmemesi gerekiyor. 2022-2023 Eğitim Öğretim yılının birinci döneminin tamamlanmasıyla yarıyıl tatiline giren ve karne alma sevinci yaşayan tüm öğrencilerimizin karne heyecanını paylaşıyor, öğrenci ve öğretmenlerimize iyi tatiller diliyorum” dedi.
Bugünün küçükleri, yarının büyükleri, istikbalimizin güneşi, geleceğimizin teminatı olan sevgili çocuklarımız öğretmenlerimizin ellerinde şekillenmektedir diyen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Sevgili öğrenciler, umutla ve heyecanla başladığınız bir eğitim ve öğretim yılının yarısını tamamladınız. Yarıyıl tatiline gelmenin mutluluğunu ve karne almanın heyecanını yaşarken, tatilde hem dinlenme hem de eksiklerinizi giderme fırsatı bulacaksınız. Tatilde dinlenmenizi, aileniz ve sevdiklerinizle birlikte zaman geçirmenizi, sportif, sanatsal ve kültürel değeri olan sosyal aktivitelere katılmanızı ve kitap okumanızı öneriyorum. Kitap okumak size yol gösterecek, iç dünyanızı zenginleştirecek ve yarınlara umutla bakmanızı sağlayacaktır. Tatil sürecini en iyi şekilde değerlendirmeniz temennilerimle hepinize iyi tatiller diliyorum” dedi.
 

Bu haber Ergene Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu