Ergene

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Karavancıları Yalnız Bırakmadı

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel yılbaşı gecesinde Pınarbaşı mahallesinde bir araya gelen karavancıları yalnız bırakmadı. Pınarbaşı düğün salonunda Karavancıların yeni…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel yılbaşı gecesinde Pınarbaşı mahallesinde bir araya gelen karavancıları yalnız bırakmadı. Pınarbaşı düğün salonunda Karavancıların yeni yılını kutlayan Başkan Yüksel sağlıklı, mutlu ve barış dolu bir yıl olması dileklerinde bulundu.
Tekirdağ Doğada Yaşam Kamp Karavan Derneği, Bir tutkudur Karavan Derneği ve Casper Karavan gurubu tarafından organize edilen yılbaşı etkinliği Ergene Belediyesinin destekleriyle Pınarbaşı mahallesinde gerçekleşti. 70 karavancının katılığı ve 3 gün süren etkinlikte Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Yılbaşı gecesinde Karavancıları yalnız bırakmadı.
Türkiye’nin çeşitli şehirlerinden ve Bulgaristan’dan gelen karavancıları Ergene’de misafir etmekten dolayı büyük memnuniyet duyduğunu belirten Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Ergene’mizde geçtiğimiz sene ilkini düzenlediğimiz bu güzel organizasyonun bu sene ikincisini düzenledik ve bunu geleneksel hale getirerek her sene düzenlemeyi hedefliyoruz. Ergene Belediyemizin katkılarıyla düzenlenen bu güzel organizasyondan umarım keyif almışsınızdır. Sevgi Kenti Ergenemizde sizlerle bir arada olmaktan dolayı büyük memnuniyet duyuyorum. Yeni yılın herkese sağlık, mutluluk, başarı ve bereket getirmesini diliyorum” dedi.

Bu haber Ergene Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu