Ergene

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel EYT’lilere Destek Verdi

Emeklilikte Yaşa Takılanlar Çorlu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin Çorlu Cumhuriyet Meydanındaki standını ziyaret eden Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Emeklilikte Yaşa Takılanlar Çorlu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin Çorlu Cumhuriyet Meydanındaki standını ziyaret eden Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel dernek üyelerine destek verdi.

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Emeklilikte Yaşa Takılanlar Çorlu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin Çorlu Cumhuriyet Meydanındaki standını ziyaret etti. Dernek üyeleri ile bir araya gelen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, EYT Federasyonu Başkanı Gönül Boran Özüpak ve Çorlu EYT Başkanı Hasan Çebi ile sohbet ederek verdikleri haklı mücadelenin daima destekçisi olacağını belirtti.

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Bugün komşu ilçemiz Çorlu’da Emeklilikte Yaşa Takılanlar Çorlu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin bilgilendirme standına EYT’li emekçilerimize destek vermek için geldim. Uzun zamandan beri konuşulan bu konu netlik kazanmadı. Emekçi kardeşlerimiz sonuna kadar haklıdır. Haklarını isteyen tüm emekçi kardeşlerimin sonuna kadar destekçisi olacağım. Emek en yüce değerdir, emeklerinin karşılığını almak için mücadelelerine devam eden EYT’lilerin en kısa sürede haklarına kavuşmalarını temenni ediyorum” dedi.

 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu