Ergene

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Ergeneyi İlmek İlmek Emeğimizle İşliyoruz”

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Ergeneyi İlmek İlmek Emeğimizle İşliyoruz” Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Ergene’de ilçe genelinde…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Ergeneyi İlmek İlmek Emeğimizle İşliyoruz”

Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Ergene’de ilçe genelinde kilit parke taşı yol onarım çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Ergene’de farklı mahallelerde vatandaşlardan gelen talepler ve Belediye ekiplerinin belirlemiş olduğu noktalarda kilit parke taş yol onarım çalışmaları vites arttırarak devam ediyor. Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı olan ekipler Misinli, Yulaflı, Velimeşe, Pınarbaşı ve Yeşiltepe mahallelerinde bozuk olan yolların onarımını gerçekleştiriyor. Sabahın ilk ışıklarıyla başlayan çalışmalar havanın kararmasıyla birlikte tamamlanıyor.

Yol medeniyettir anlayışıyla göreve geldiğimiz ilk günden itibaren Ergene halkımıza güvenli ve konforlu yollar kazandırdık kazandırmaya da devam ediyoruz diyen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Ergene Belediyesi olarak ilçemizin her mahallesinde çalışmalar gerçekleştirmek için yoğun bir çaba gösteriyoruz. Hem belediyemizin tespitleri hem de vatandaşlarımızdan gelen talepler doğrultusunda ilçemizde ihtiyaç duyulan yolların bakım ve onarımını yapıyoruz. Bu kapsamda Ergenemizin Misinli, Pınarbaşı, Yulaflı, Velimeşe ve Yeşiltepe mahallelerinde Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz tarafından kilit parke taşı yol onarım çalışmaları yapılmakta. Ergeneyi ilmek ilmek emeğimizle işliyoruz. Ergene halkımızı daha iyi ve daha güzel bir ilçeye kavuşturmak için çalışmalarımız belirlenen programlar çerçevesinde tüm hızıyla devam edecektir” dedi.

Yapılan çalışmalardan büyük memnuniyet duyduklarını belirten mahalle sakinleri başta Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel olmak üzere Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne de teşekkürlerini iletti.

 

Bu haber Ergene Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu