Ergene

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Ergeneli Milli Sporcuları Misafir Etti

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Ergeneli Milli sporcular Ekrem Yardımcı ve Sinem Yıldız’ı makamında misafir etti. Başkan Yüksel “Ergeneli Milli sporcularımızın başarılarıyla gurur duyuyoruz” dedi.
Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel önce ki gün başkanlık makamında 2022 yılı Muahthai Avrupa 2.cisi olan Ekrem Yıldız ile 2022 yılı Türkiye Badminton Federasyonu 2022 Karışık Çiftler Türkiye Şampiyonu olan Sinem Yıldız’ı Ergene Belediyesi Başkanlık makamında misafir etti. Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel gerek yurt dışı gerekse yurt içinde almış oldukları başarılarından dolayı Ergeneli Milli sporcuları tebrik ettiğini belirtti.
Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Ergeneli Milli Sporcularımızla gurur duyuyoruz. Ergene Belediyesi olarak her zaman sporun ve sporcunun destekçisi olduk olmaya da devam ediyoruz. Gururumuz olan Ergeneli Milli sporcularımıza da gereken desteği göstereceğiz. İki genç sporcumuz da diğer genç kardeşlerimize en iyi şekilde örnek oluyor. Milli sporcularımıza hayatlarında başarılar diliyorum” dedi.FOTOĞRAFLAR

Bu haber Ergene Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

Başa dön tuşu