Ergene

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel 11 Büyükşehir Belediye Başkanı İle Görüştü

Cumhuriyet Halk Partili Büyükşehir Belediye Başkanlarının düzenli aralıklarla gerçekleştirdiği toplantı önceki gün Tekirdağ’da gerçekleşti. Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’de katılmış olduğu toplantıda 11 Büyükşehir Belediye Başkanı ile görüşerek karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.

Cumhuriyet Halk Partili Büyükşehir Belediye Başkanlarının geleneksel hale getirdikleri “Büyükşehir Belediye Başkanları Toplantısı” Marmara’nın incisi, Mavi Gözlü Kent Tekirdağ’da gerçekleşti. Düzenlenen toplantıya Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’de katıldı.

Tekirdağ’ın en çalışkan Belediye Başkanları arasında gösterilen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel 11 Büyükşehir Belediye Başkanı ile bir araya gelerek karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.

Cumhuriyet Halk Partili 11 Büyükşehir Belediye Başkanının birbirinden başarılı çalışmaların altına imza attıklarını Belirten Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Tekirdağ Büyükşehir Belediyemizin ev sahipliğinde gerçekleştirilen Büyükşehir Belediye Başkanları Buluşmasına katıldım. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Eskişehir, Adana, Mersin, Aydın, Muğla, Hayat ve ev sahibi Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanımız Kadir Albayrak ile yerel yönetimlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Seyit Torun ile bir araya gelerek Ergeneli hemşerilerimizin selamlarını ilettim. Büyükşehir Belediye Başkanlarımız da tüm Ergene halkına selamlarını, sevgilerini ilettiler. Büyükşehir Başkanlarımız ile bir araya gelerek kendileriyle Ergene ilçemize yaptığımız ve yeni yapacağımız proje ve yatırımlar hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulundum. Cumhuriyet Halk Partili 11 Büyükşehir Başkanımızı Tekirdağ’ımız da misafir etmekten onur ve gururu duyuyoruz” dedi.

 

Bu haber Ergene Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu