Yaşam

Ercüment Tuncay Tekrar Aday

 Ergene Kent konseyinin başarılı başkanı Ercüment Tuncay, yapılacak olan kent konseyi seçimlerinde tekrar aday oldu. Tuncay, “Refah Düzeyi ve Hemşehrilik…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

 Ergene Kent konseyinin başarılı başkanı Ercüment Tuncay, yapılacak olan kent konseyi seçimlerinde tekrar aday oldu. Tuncay, “Refah Düzeyi ve Hemşehrilik Bilincini Daha da Yaşatmak, Kültürlerini Geleceğe Yansıtmak Adına Aracılık Görevini Üstlenmek Adına Ergene Kent Konseyi Başkanlığına Adaylığımı Açıklıyorum”dedi.

Ergene Kent konseyinde yaptığı başarılı çalışmalarıyla halkın takdirini kazanan Ercüment Tuncay yapılacak olan Kent konseyi başkanlığında tekrar aday olduğunu söyledi. Tuncay, yaptığı yazılı açıklamada tekrar aday olduğunu belirterek şunları söyledi:

Saygı Değer Ergeneli Hemşehrilerim. Ergene Kent Konseyi Yürütme Kurulu Olarak Aldığımız Karar Neticesinde 30 Ekim 2022 Tarihinde Ergene Belediyesi ATATÜRK Kültür Merkezinde Ergene Kent Konseyi Seçimli Genel Kurul Toplantısı Gerçekleştirilecektir. Sivil Toplum ve Derneklerimizin Talepleri Doğrultusunda Ergeneli Hemşerilerimizin Refah Düzeyi ve Hemşerilik Bilincini Daha da Yaşatmak, Kültürlerini Geleceğe Yansıtmak Adına Aracılık Görevini Üstlenmek Adına Ergene Kent Konseyi Başkanlığına Adaylığımı Açıklıyorum. Kazanan Ergene ve Çevre Bilinci Olmasını diler sağlıklı Günler Dilerim”dedi.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu