Tekirdağ

ENGELSİZ TEKİRDAĞ TİMİ, ENGELLERİ KALDIRMAK İÇİN ÇALIŞIYOR

ENGELSİZ TEKİRDAĞ TİMİ, ENGELLERİ KALDIRMAK İÇİN ÇALIŞIYOR


27/05/2022 14:12:08

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Şube Müdürlüğü tarafından koordine edilen `Engelsiz Tekirdağ Timi’, Daire Başkanlıklarından uzman personellerin katılımı ile gerçerkleştirildi.

Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı İsa Karadağ başkanlığında toplanan Engelsiz Tekirdağ Timi; Görme ve işitme engelliler dahil olmak üzere tüm engelli vatandaşların sosyal hayatlarında karşılaştıkları (Toplu taşıma araçları, otobüs durakları, kaldırım işgalleri vb.) erişebilirlik ile ilgili sorunlar hakkında  görüş alışverişinde bulundu. Toplantıda ayrıca  11 ilçede bulunan duraklar, kaldırımlar ve  toplu taşıma araçları ile ilgili yerinde durum tespiti yapılması kararlaştırıldı.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak engelsiz bir Tekirdağ için var güçleriyle çalıştıklarını belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Biz her zaman engelli vatandaşlarımızın yanındayız. Engelsiz bir Tekirdağ için çalışmaya devam ediyoruz” dedi.    

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu