Firma Rehberi

ENCO LOJİSTİK

Enco, 1985 yılında kurulmuş, lojistik çözümleri üreten, tedarik zincirinin her adımında müşterilerine destek olmayı hedefleyen bir şirkettir.

Alman ortaklığı ile yola çıkan, İstanbul merkezli firmamız, 6 kıtada, 116 ülkede, 110 acente partnerliğiyle deniz, hava, kara ve demir yolu taşımacılığında geniş filosu ile hizmet vermektedirler. Ayrıca Türkiye ve Almanya’da bulunan 450.000m³ ‘ün üzerindeki, son teknolojiyle donatılmış depolarıyla depolama ve stok yönetimi hizmetleri de vermektedir.

Tekstil alanında uzmanlaşmış, dünyanın ve Türkiye’nin sayılı markalarını taşıyan firmamız, ayrıca coronet askı taşımacılığının da öncüsüdür. Bunun yanı sıra tehlikeli madde, ilaç ve medikal malzeme, otomobil, otomobil yedek parçası, jet motoru, beyaz eşya, gıda taşımacılığı gibi çeşitli sektörlerde de hizmet vermektedir.

Firmamız, Enco markasını ve ülkemizin adını dünyaya daha çok duyurmak amacıyla global ağını yıldan yıla genişletmektedir. Bu doğrultuda WACO gibi dünyanın sayılı organizasyonlarıyla iş birlikleri yapmanın yanı sıra, farklı ülkelerdeki lojistik gücünü artırmak için altyapı yatırımları yapmaktadır.

İnovasyon ve teknolojiden aldığımız güçle, geleneksel taşımacılık anlayışının ötesinde, tam bir tedarik zinciri yönetimi mottosuyla hareket ediyoruz. Avrupa başta olmak üzere, dünya genelinde faaliyet gösteren ortaklarımızla müşterilerimizin tüm lojistik süreçlerinde yanındayız.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
  • enco@enco.com.tr
  • https://www.enco.com.tr/
  • +90 (212) 473 54 00

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu