Kırklareli

Emekli öğretmen çifti dolandıran 2 şüpheli yakalandı

Vahit İŞBAŞARAN/KIRKLARELİ, (DHA)- KIRKLARELİ’de kendilerini ‘hakim’ olarak tanıtıp, emekli öğretmen çiftin 750 bin lira değerindeki ziynet eşyası ile 150 bin lirasını alarak dolandıran 2 şüpheli, İstanbul’da yakalandı.
Emekli öğretmen İ.K. ile S.K.’ye kendilerini ‘hakim’ olarak tanıtan İ.A. ile Z.S., terör örgütü bahanesiyle çiftin 750 bin lira değerindeki ziynet eşyası ile 150 bin lirasını aldı. Bir süre sonra dolandırıldıklarını anlayan çiftin şikayetçi sonrası İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü’nce çalışma başlatıldı. Güvenlik kameralarını inceleyen polis, şüphelileri belirleyip, harekete geçti. Polisin operasyonu ile 2 şüpheli, İstanbul’da yakalandı. Şüphelilerin Kırklareli’ye getirildiği, işlemlerinin sürdüğü bildirildi. (DHA)

FOTOĞRAFLI

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu