Çorlu

Ekipler Yol ve Kaldırım Çalışmalarını Sürdürüyor

Çorlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından kent genelinde başlatılan yol, asfalt ve kaldırım çalışmaları devam ediyor.

2023 yılı itibarıyla kent genelinde yol, kaldırım ve asfalt çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Çorlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından 21 farklı mahallede yürütülen çalışmalar kapsamında 52.000 m² kilit taşı, 15.000 m² kaldırım taşı, 23.660 ton asfalt, 100.000 ton tüvenan ve 69.000 balast malzeme kullanıldı.

Alipaşa, Cemaliye, Çobançeşme, Deregündüzlü, Esentepe, Hatip, Havuzlar, Hıdırağa, Hürriyet, Kazımiye, Kemalettin, Muhittin, Nusratiye, Önerler, Reşadiye, Rumeli, Sarılar, Şeyhsinan, Türkgücü, Yenice ve Zafer mahallelerinde gerçekleştirilen çalışmalarda 12 km kilit taşı yol ve kaldırım çalışması, 8 km asfalt yol çalışması ile tüvenan ve balast malzeme kullanılan 45 km’lik yol çalışması yapıldı. Planlamalar kapsamında 8 km’lik kilit taşı yol ve kaldırım çalışması, 13 km asfalt yol çalışması gerçekleştirilecek.

Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler yol, asfalt, kilit taşı ve kaldırım çalışmalarının yanı sıra farklı noktalarda bakım ve onarım çalışmalarına da devam edecek.

Bu haber Çorlu Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu