Edirne

Ehliyetsiz ve plakasız motosiklet kullanan sürücüye 27 bin lira ceza

Ünsal YÜCEL/EDİRNE,(DHA)-EDİRNE’nin Keşan ilçesinde polis tarafından durdurulan ve plakasız motorun ehliyetsiz sürücüsü M.A.’ya 27 bin 72 lira idari para cezası kesildi. Sürücü M.A. ve arkasında oturan C.K.’nin üzerinde 1 muşta, 1 bıçak ve içmeye hazır esrar ele geçirilmesi üzerine şüpheliler gözaltına alındı.

İlçe Emniyet Müdürlüğü Motosikletli Polis Timleri Büro Amirliği ekipleri, Yukarı Zaferiye Mahallesi Hastane Caddesi üzerinde M.A. yönetimindeki plakasız motosikleti durdurdu. M.A.’ya plakasız ve ehliyetsiz motosiklet kullanmaktan 27 bin 72 lira idari para cezası uygulandı. Öte yandan M.A.’nın yapılan üst aramasında 1 muşta, arkasında oturan C.K.’nin ise üzerinde ise 1 bıçak ve içime hazır esrar ele geçirildi. M.A. ve C.K., polis tarafından gözaltına alındı. Motosiklet ise trafikten men edilerek, yediemin otoparkına çekildi. (DHA)

FOTOĞRAFLI

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu