Edirne

Edirne’de yoğun sis

Uğur AKAGÜNDÜZ/ EDİRNE, (DHA)- EDİRNE’de yoğun sis etkili olurken, görüş mesafesi 50 metreye kadar düştü. Edirne sabah saatlerinden itibaren yoğun…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Uğur AKAGÜNDÜZ/ EDİRNE, (DHA)- EDİRNE’de yoğun sis etkili olurken, görüş mesafesi 50 metreye kadar düştü.
Edirne sabah saatlerinden itibaren yoğun sisin etkisi altına girdi. Sis nedeniyle kentte ‘Altın Üçgen’ olarak adlandırılan Selimiye Camisi, Eski Cami ve Üç Şerefeli Camii’nin bulunduğu tarihi bölgeyi sis kapladı. Selimiye ve Üç Şerefeli camiler sis nedeniyle görünmez hale gelirken, Eski Cami’nin minarelerini sis bulutu kapladı. Görüş mesafesinin yer yer 50 metreye kadar düşmesi nedeniyle trafikte aksama olurken, trafik ekipleri yaşanabilecek olumsuzluklara karşı önlem aldı. Hava sıcaklığının 3 dereceye kadar düştüğü kentte sisin ilerleyen saatlerde etkisini kaybetmesi bekleniyor. (DHA)

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu