Yaşam

Edirne’de polisten lise öğrencilerine siber ve akran zorbalığı semineri

Olgay GÜLER / EDİRNE, (DHA)- EDİRNE Emniyet Müdürlüğü tarafından Edirne Lisesi öğrencilerine siber zorbalık ve akran zorbalığı gibi konularda seminer…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Olgay GÜLER / EDİRNE, (DHA)- EDİRNE Emniyet Müdürlüğü tarafından Edirne Lisesi öğrencilerine siber zorbalık ve akran zorbalığı gibi konularda seminer verildi.

İl Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü ve Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü görevlileri, Edirne Lisesi öğrencileriyle seminerde buluştu. Okulun konferans salonunda gerçekleştirilen  seminerde öğrencilere, trafik güvenliği, çocukların karışabileceği suçlar, siber zorbalık, akran zorbalığı gibi konularda seminer verildi. Seminere öğrencilerin yanı sıra öğretmenler de katıldı.(DHA)

FOTOĞRAFLI   

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu