Edirne

Edirne’de okul çevrelerindeki saldırgan köpekler toplanıyor

Ünsal YÜCEL/EDİRNE,(DHA)-EDİRNE’de okul çevrelerine yakın alanlarda bulunan saldırgan sahipsiz köpeklerin toplanması için çalışma başlatıldı.

İl Jandarma Komutanlığı ekipleri sorumluluk bölgesinde çevre, doğa ve hayvanların korunmasına yönelik çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda İl Jandarma Komutanlığı Çevre, Doğa ve Hayvanları Koruma timleri tarafından okulların yakın çevresinde terk edilmiş olarak bulunan saldırgan köpekler tespit edildi. Edirne Belediyesi ekipleriyle veteriner hekim kontrolünde yakalanan sahipsiz köpekler, gerekli tedavi ve bakımlarının yapılarak kontrol altında tutulması için Edirne Belediyesi Hayvan Barınağı’na teslim edildi. Saldırgan sahipsiz köpeklerin toplanmasına yönelik çalışmaların devam edeceği bildirildi. (DHA)

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu