Edirne

Edirne’de jandarmanın bulduğu yaralı yaban ördeği tedaviye alındı

Ünsal YÜCEL/EDİRNE, (DHA)-EDİRNE’de, jandarma ekiplerince yaralı halde bulunan ‘kıl kuyruk’ cinsi yaban ördeği, tedaviye alındı.

İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, sorumluluk bölgesinde çevre, doğa ve hayvanların korunmasına yönelik çalışmalarına devam ediyor. İl Jandarma Komutanlığı Çevre Doğa ve Hayvanları Koruma Timi, İpsala ilçesindeki Gala Gölü Milli Parkı’nda yaptığı devriye görevi sırasında göl çevresindeki sazlıkların arasında avcılar tarafından yaralandığı değerlendirilen ‘kıl kuyruk’ cinsi yaban ördeği buldu. Yaralı yaban ördeği, ilk müdahalesinin ardından bakım ve tedavisi için Doğa Koruma ve Milli Parklar İl Müdürlüğü personeline teslim edildi. Yaralı yaban ördeğinin tedavisinin ardından doğaya bırakılacağı bildirildi. (DHA)

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu