Edirne

Edirne’de jandarmadan kuruluş yıl dönümünde özel çekim

Ünsal YÜCEL/EDİRNE, (DHA)- EDİRNE’de Jandarma Teşkilatı’nın kuruluşunun 185’inci yıl dönümü dolayısıyla şehrin tarihi ve turistik yerlerinde paramotor pilotlar ve dalgıçların da katılımıyla video klipler çekildi.

Jandarma Teşkilatı’nın kuruluşunun 185’inci yıl dönümü kapsamında paramotor pilotlarının da katılımıyla Selimiye Camisi, Meriç ve Tunca köprülerinin üzerinde jandarma pankartı açılarak, uçuşlar yapıldı. Köprülerde, İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı komandolar ve askeri araçların geçişleri de gerçekleştirildi. Tarihi köprülere jandarma pankartları açılırken, Meriç Köprüsü’nden nehre projeksiyonla ‘185. yıl’ ve ‘jandarma’ yazıları ile İçişleri Bakanlığı’nın logoları yansıtıldı. Öte yandan dalgıçlar Saros Körfezi’ne kıyısı bulunan Keşan ilçesinde dalış gerçekleştirerek, su altında pankart ve Türk bayrağı açtı. (DHA)

FOTOĞRAFLI

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu