Edirne

Edirne’de jandarma balıkçıları denetledi

Ünsal YÜCEL/EDİRNE,(DHA)-EDİRNE’nin Uzunköprü ilçesindeki Altınyazı Barajı’nda jandarma tarafından balıkçılık yapan kişilere yönelik denetim yapılarak, belgeleri kontrol edildi.

İl Jandarma Komutanlığı Çevre Doğa ve Hayvanları Koruma Timi tarafından yasak bölgelerde ve sezonda balık avının önlenmesine yönelik kontrol ve denetim faaliyetleri kapsamında, Altınyazı Barajı’nda balıkçılık yapan kişiler ve belgeleri kontrol edildi. Yapılan kontrolde belgelerinin eksiksiz olduğu görülen balıkçıların avlanma esnasında meydana gelmesi istenmeyen durumların yaşanmaması için emniyet ve kaza önleme tedbirleri konuları hakkında bilgilendirme yapılarak, ilgili mevzuata uymaları gerektiği hatırlatıldı. Denetim ve kontrol faaliyetlerinin süreceği bildirildi. (DHA)

FOTOĞRAFLI

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu