Edirne

Edirne’de BAL takımlarından Keşanspor’un yönetimi istifa etti

Ünsal YÜCEL/KEŞAN(Edirne),(DHA)-EDİRNE’de Bölgesel Amatör Lig (BAL) 2’nci Grup’ta mücadele eden Keşanspor Kulübü’nün yönetim kurulu üyeleri görevlerinden istifa etti.

Keşanspor Kulübü’nden yapılan yazılı açıklamada, 2019 yılından bu yana görevde olan Kulüp Başkanı Nehir Gergin, başkan yardımcıları Rasim Ergene ve Mehmet Meriç ile yönetim kurulu üyeleri Uğurcan Urgan, Egemen Lofçalı, Gökhan Çelik, Ferdi Narlı, Orkan Özkaya, Gökhan Akın Selimoğlu, Enver Demir, Mehmet Aydın, Serkan Dişdiş, Özgür Hakan Demir, Sadık Gamsız, Mehmet Selim Aras, Arif Kaya ve Emre Bölük’ün görevlerinden istifa ettiği bildirildi.

Açıklamada, “Kıymetli Keşanlılar, 2019 yılında başlayan ve bu günlerde sonlanmasına karar verdiğimiz bir serüvenin detaylarına girmeden sizlere hakkımızı helal ettiğimizi, sonsuz teşekkür ve şükran duygularıyla Keşanspor Kulübü yönetiminden istifa ettiğimizi açıklamak durumundayız. Keşan’ın adını taşıyan bu köklü camiayı en doğru, en dürüst şekilde temsil etmeye çalıştık. Borçlarından arınmış, mahkeme dosyaları kapanmış, hacizlerden kurtulmuş, her sezon hem A takım hem genç kategorilerde şampiyonluklar yaşamış ve hiç sezon kaçırmadan gelebileceği en üst lig olan Bölgesel Amatör Lig ‘e ulaşmış bir Keşanspor’u sizlere emanet ediyoruz. Kar, kış, yağmur, çamur demeden destek veren Keşanlıların Keşanspor’a vicdanıyla, tutkusuyla, heyecanıyla sahip çıkacağına eminiz. Yaşam tarzı, düşünce tipi, dünyaya dair hiçbir farklılığı ön plana almadan, sadece Keşanspor etrafında birleşmek vizyonuyla üstlendiğimiz bu görevdeki misyonumuzu tamamladığımıza inanıyoruz. Siyasi ve sosyolojik taraflarından kar amacı gütmeden, şahıslarımızı ön plana çıkarma gayesi olmadan görev yaptık, fedakarlık yaptık, Keşanspor’u tekrar Keşan’ın kıymetli değerlerinden biri yaptık. 2’nci amatör lig, 1’inci amatör lig, süper amatör lig şampiyonlukları yaşayıp bölgesel amatör lige geldik ve burada her maça aynı ciddiyetle galibiyet için çıktık. Elimizden geleni yapıp ligde kaldık. Bundan sonra Keşanspor’un daha üst liglere çıkmasını diliyoruz. Bugüne kadar görev almış teknik ekiplerimize, personellerimize, futbolcu kardeşlerimize ve yönetim kurullarımızda hizmet etmiş geçmiş dönem yönetim kurulu üyelerimize de Keşan halkı adına teşekkür ederiz. Alın teri ile kazandığı rızkından, evladının geleceğinden fedakarlık ederek bu kulübe yardım eden yönetim kurulu üyeleri olarak, destek veren taraftarlarımıza, esnaf, iş adamları, sivil toplum kuruluşları ve Keşan Belediyesi’ne teşekkür ederiz. 30 Haziran’da yapılacak olağan üstü genel kurulda seçilecek yönetime şimdiden başarılar dileriz” denildi. (DHA)

FOTOĞRAFLI

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu