Edirne

Edirne’de 6 şubat depremi fotoğraf sergisiyle anıldı

Olgay GÜLER / EDİRNE, (DHA)- EDİRNE’de, İl Milli Eğitim Müdürlüğü MEB-AKUB Arama ve Kurtarma Birliği personelince 6 Şubat’ta yaşanan deprem felaketlerinde Hatay ve Kahramanmaraş’ta çekilen fotoğraflardan oluşan ‘Oradaydık’ isimli fotoğraf sergisi açıldı.

Edirne Valiliği’nce asrın felaketi olarak adlandırılan 6 Şubat depremlerinin yıldönümünde, kentteki bir alışveriş merkezinde fotoğraf sergisi düzenlendi. İl Milli Eğitim Müdürlüğü MEB-AKUB personelince deprem bölgesinde Hatay ve Kahramanmaraş’ta çekilen 40 fotoğraftan oluşan serginin açılışına Edirne Valisi Yunus Sezer Edirne İl Jandarma Komutanı Hacı Ali Büber, İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Önder Arpacı ve Edirne İl Emniyet Müdürü Onur Karaburun da katıldı. Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından Vali Sezer ve beraberindeki protokol sergiyi gezerek, bilgi aldı. (DHA)

 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu