Edirne

Edirne Emniyet Müdürü Karaburun, Keşan’da uygulamaya katıldı

Ünsal YÜCEL/EDİRNE,(DHA)-EDİRNE İl Emniyet Müdürü Onur Karaburun, Keşan ilçesinde polis ekiplerinin gerçekleştirdiği asayiş ve trafik uygulamalarına katıldı.

İl Emniyet Müdürü Onur Karaburun, beraberinde İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Yalçın ile birlikte polis ekiplerinin Alparslan Türkeş Meydanı’nda gerçekleştirdiği asayiş ve trafik uygulamalarına katıldı. Polis ekipleri, dün, 21.30-22.30 saatleri arasında şehir genelinde yaptıkları ‘şok’ uygulamada 362 kişinin GBT’sini sorgularken 125 araç ve sürücüsünü de kontrol etti. 2 kişinin üzerinde yapılan aramada 10.20 gram eroin, 2.71 gram metamfetamin ve 2 sentetik ecza ele geçilirken, şüpheliler gözaltına alındı. Uygulamada 4 araç sürücüsüne de Trafik Kanunu’nun ilgili maddelerinden 9 bin 325 lira idari para cezası kesildi.

 İl Emniyet Müdürü Karaburun, uygulamaya katılan polislere teşekkür etti. (DHA)

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu