Tekirdağ

DUYARLI ÇOCUKLARA BAŞKAN ALBAYRAK’TAN TAM DESTEK

DUYARLI ÇOCUKLARA BAŞKAN ALBAYRAK’TAN TAM DESTEK 09/06/2022 09:43:20 Yoğun iş temposundan fırsat buldukça halkın arasında olmaya özen gösteren, çocuklardan gençlere,…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

DUYARLI ÇOCUKLARA BAŞKAN ALBAYRAK’TAN TAM DESTEK


09/06/2022 09:43:20

Yoğun iş temposundan fırsat buldukça halkın arasında olmaya özen gösteren, çocuklardan gençlere, kadınlardan yaşlılara kadar 7’den 77’ye toplumun tüm kesimlerine yönelik, sosyal belediyecilik alanında önemli projeleri hayata geçiren Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, kendi aralarında topladıkları paralar ile çok önemli bir sosyal sorumluluk projesine imza atan çocukları makamında ağırladı.

Sokak hayvanlarının mamalarına katkı sağlamak üzere başlattıkları sosyal sorumluluk projesi kapsamında topladıkları paraları Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’a teslim eden Aquapark Sitesi çocukları Mehmet Yaman Yamanoğlu, Zeynep Nida Çavuşoğlu, Pamir Koşar, Emir Baş, Lina Baş ve Dora Yavuz, bu tür sosyal sorumluluk projelerine devam edeceklerini dile getirdiler.

Kısa zamanda böyle duyarlı bir projeye imza atan pırlanta gibi çocukların kendisini gururlandırdığını belirten Başkan Albayrak, “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın böylesine önemli ve güzel projelere imza atması bizi hem duygulandırdı hem de gururlandırdı. Sokakta gördükleri can dostlarımızın mamalarına katkı sağlamak üzere başlattıkları bağış kampanyalarına bizler de destek vererek, Veteriner İşleri Şube Müdürlüğümüze mama alımı yapmaları üzere bağışı teslim ettik. Böylesine duyarlı evlatların yetişmesinde emeği geçen ailelerine, öğretmenlerine çok teşekkür ediyor, evlatlarımıza hayal ettikleri güzelliklerde yaşayacakları bir dünya diliyorum.” dedi.

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu