Tekirdağ

DÜNYA EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜ’NDE ŞARKÖY VE ÇERKEZKÖY’DE SEMİNER DÜZENLEDİ

DÜNYA EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜ’NDE ŞARKÖY VE ÇERKEZKÖY’DE SEMİNER DÜZENLEDİ 09/03/2022 14:51:02 Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

DÜNYA EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜ’NDE ŞARKÖY VE ÇERKEZKÖY’DE SEMİNER DÜZENLEDİ


09/03/2022 14:51:02

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla Çerkezköy ve Şarköy ilçelerinde seminer düzenledi.

Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen seminerlerin ilki Çerkezköy Belediyesi Kızılpınar Kültür Merkezi’nde gerçekleşti. Çerkezköy Kadın Danışma Merkezi sorumlusu Uzman Psikolog  Beril Buket Bağcı tarafından gerçekleştirilen seminerde katılımcılara toplumsal cinsiyet eşitliği konusu hakkında bilgi verildi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Kadın Danışma Merkezleri ve Şarköy Belediyesi iş birliği ile Şarköy ilçesinde gerçekleşen ve Uzman Klinik Psikolog Gülden Doğramacıoğlu’nun konuşmacı olarak katıldığı bir diğer etkinlikte ise, `’Türkiye’de Kadın ve Eğitim, İş Hayatında Kadın ve Kadına Yönelik Şiddet” konuları tartışıldı. Katılımcılar, Şarköy Belediye Başkanı Yardımcısı Prof. Dr. Adnan Sevim’in yapmış olduğu kapanış konuşmasının ardından kadın temalı uluslararası resim sergisini gezdiler.

Başkan Kadir Albayrak: “Adalet Ve Eşitliği Temel Alan Bir Anlayış İle Hareket Ediyoruz”

Konu ile ilgili açıklama yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak adalet ve eşitliği temel alan bir anlayış ile hareket ediyor, kadınları desteklemeye devam ediyoruz. Çerkezköy ve Şarköy ilçelerimizde gerçekleştirdiğimiz seminerlerimize katılan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyor, tüm kadınların 8 Mart Dünya Emekçi Kadın Günü’nü kutluyorum.” dedi.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu