Tekirdağ

Dumansız Sanayi yollarında mutlu sona doğru

Süleymanpaşa Belediyesi, ilçenin yıllardır çözülemeyen bir sorununu daha ortadan kaldırıyor. Dumansız Sanayi Bölgesi olarak isimlendirilen ve önemli tesisleri bünyesinde barındıran…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Süleymanpaşa Belediyesi, ilçenin yıllardır çözülemeyen bir sorununu daha ortadan kaldırıyor. Dumansız Sanayi Bölgesi olarak isimlendirilen ve önemli tesisleri bünyesinde barındıran alanda uzun süredir kullanılamaz hale gelmiş yollar Süleymanpaşa Belediyesi tarafından yeniden yapılıyor.

Beton Yol yöntemi ile gerçekleştirilen yol çalışmaları kapsamında, Süleymanpaşa’nın kanayan yarası haline gelmiş Dumansız Sanayi Bölgesinin yolları onarılarak ağır tonajlı araçların geçişine uygun şekilde yapılıyor.

YÜKSEL: “ŞEHRİMİZE VE SANAYİCİMİZE HAYIRLI OLSUN”

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, yıllar boyunca kaderine terk edilen Dumansız Sanayi Bölgesinde sürdürülen beton yol çalışmalarını yerinde inceleyerek yapılacak çalışmaları planladı. Konuyla ilgili açıklamada bulunan Başkan Yüksel, “Dumansız Sanayi Bölgemizdeki yol sorununu ortadan kaldırdığımız beton yol çalışmalarımızda sona doğru geliyoruz. Son rötuşları yaptığımız güzergâhları inceleyerek, ekiplerimize kolaylıklar diledik. Şehrimize ve sanayicimize hayırlı olsun,” diye konuştu.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu