Asayiş

Düğün Yeri Savaş Alanına Döndü: Toprak Bastı Kavgasını Polis Biber Gazıyla Ayırdı!

Toprak bastı parası nedeniyle düğünde çıkan kavgayı polis ekipleri ayırdı. Yaşanan kavga sonucu 2 grup arasında yaralıların olduğu ve maddi…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Toprak bastı parası nedeniyle düğünde çıkan kavgayı polis ekipleri ayırdı. Yaşanan kavga sonucu 2 grup arasında yaralıların olduğu ve maddi hasarın olduğu kaydedildi.

Davut Kurtuluş’un haberine göre olay Muratlı İlçesinde meydana geldi. İddialara göre, sokak düğününde mahallenin gençleri damat ve kayınpederden toprak bastı parası istedi. Kayınpeder para vermeyeceğini söylemesi üzerine sözlü tartışma başladı.

Kısa sürede büyüyen tartışma kavgaya dönüşerek, düğün yeri savaş alanına döndü. Mahalle gençleri ve damat tarafının karıştığı kavgada onlarca kişinin yaralandığı belirtildi.

Mahalle sakinlerinin 112 Acil Çağrı Merkezi’ne yaptıkları ihbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ekipleri sevk edildi. Biber gazı ile müdahale edilen kavgada, yaralılar kendi imkanlarıyla hastaneye giderek tedavi altına alındı.

Öte yandan kavga esnasında damat tarafından gelen akrabaların arabalarına taşlar ve sopalarla ağır maddi hasarlar verildiği kaydedildi.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu