Yaşam

Deprem bölgesinde arama-kurtarma çalışmalarına katılan madencilere onur belgesi verildi


Ünsal YÜCEL/KEŞAN(Edirne),(DHA)-KAHRAMANMARAŞ merkezi depremlerde Edirne’nin Keşan ilçesinden arama-kurtarma çalışmalarına katılan maden işçilerine belediye tarafından onur belgesi verildi. Keşan Belediyesi Nikah…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Ünsal YÜCEL/KEŞAN(Edirne),(DHA)-KAHRAMANMARAŞ merkezi depremlerde Edirne’nin Keşan ilçesinden arama-kurtarma çalışmalarına katılan maden işçilerine belediye tarafından onur belgesi verildi.

Keşan Belediyesi Nikah Salonu’nda gerçekleştirilen programda konuşan Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, maden işçilerinin deprem bölgesinde arama-kurtarma çalışmalarına katıldığını belirterek, “Yaşadığımız kötü olayda çok önemli bir birliktelik örneği gösterdik. Toplum olarak her zaman el ele vermeliyiz. Bir arada olmazsak hiçbir konuda başarı gelmez. İleride bir afet organizasyonuna da madencilerimizi davet ederek, tecrübelerinden yararlanmak istiyoruz. Arama-kurtarma çalışmalarında gönüllü olarak yer alabilirler. Bir madencinin arama-kurtarmadaki tecrübesi göz ardı edilmemeli. Bu nedenle madencilerimizin gönüllü olması çok önemli. Yaşadığımız son depremde de madencilerimiz hayat kurtarmaya gitti ve birçok canı kurtardı. Deprem bölgesinde gösterdiğiniz özveri için her birinize teşekkür ediyoruz” dedi. Konuşmasının ardından Helvacıoğlu, arama-kurtarma çalışmalarına katılan maden işçilerine onur belgesi takdim ettim. (DHA)

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu