Yaşam

Cumhuriyet Parkı’nda Süs Havuzları Pislik İçinde!

Çorlu’da bulunan Cumhuriyet Parkı’ndaki süs havuzları pislik içinde. Vatandaşlar, parkın halinden şikayetçi olurken, belediyenin parkla ilgilenmediğini ifade etti.

Parkta bulunan süs havuzları uzun süredir temizlenmemesi ve içinin çöplerle dolu olması vatandaşı isyan ettirdi. Havuzlarda bulunan suların koku yaptığını ve görüntü kirliliği oluşturduğunu ifade eden vatandaşlar, bu durumdan dolayı parkta vakit geçirmekten çekildiğini belirtti ö

Parkın halinden şikayetçi olan bir vatandaş, “Bu park Çorlu halkının belki de tek gezip dolaşabileceği park. Ama leş gibi. Belediye ilgilenmiyor. Süs havuzları çalışmıyor. İnsanlar pisliği görünce gitmek istemiyor” dedi.

Bir başka vatandaş ise, “Parkın her yeri pislik içinde. Çocuklar burada oyun oynayamıyor. Belediyeden yetkilileri buraya gelmelerini ve parkı temizlemelerini rica ediyoruz” diye konuştu.

 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu