Tekirdağ

Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu Nedeniyle Tekridağ’da Bazı Yollar Trafiğe Kapatılacak

57. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu etkinliğinin 16 Nisan 2022 (cumartesi) tarihinde yapılacak olan 7. etabı Gelibolu- Tekirdağ güzergahında gerçekleştirilmesi nedeniyle,…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

57. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu etkinliğinin 16 Nisan 2022 (cumartesi) tarihinde yapılacak olan 7. etabı Gelibolu- Tekirdağ güzergahında gerçekleştirilmesi nedeniyle, bazı yollar trafiğe kapatılacak.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan açıklama ve değerlendirmelere göre, 57. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu etkinliğinin 16 Nisan 2022 (cumartesi) tarihinde yapılacak olan 7. etabı Gelibolu- Tekirdağ güzergahında gerçekleştirilmesi nedeniyle bazı yollar saat 10:00 ile 16:00 saatleri arasında kapalı olacak.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan açıklamada şu sözlere yer verildi: ‘

Bisiklet Turu kapsamında krokide mavi çizgi halinde belirtilen güzergah oluşabilecek olumsuzlukların önüne geçmek amacıyla 16 Nisan 2022 tarihinde saat 10:00 ile 16:00 arasında araç ve yaya trafiğine kapatılacaktır.

Süleymanpaşa ilçesi Atatürk Bulvarı (sahil güzergahı) ise araç trafiğine ve araç parklanmalarına 15 Nisan 2022 gecesi itibariyle kapatılacaktır.

 

Kavakköy  -Şarköy Malkara yolu – Yörgüç – Yayaköy – Çınarlı ve Kirazlı Mahalleleri -Hoşköy Mahallesi – Gaziköy Mahallesi – Uçmakdere Mahallesi – Kumbağ Mahallesi – Barbaros Mahallesi – Altınova Mahallesi – Barbaros Caddesi – Atatürk Bulvarı (sahil yolu) – Cumhuriyet Meydanı (finish çizgisi)

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu