Tekirdağ

ÇUKURYURT DÜĞÜN SALONU TEMEL ATMA PROGRAMI GÖRKEMLİ BİR TÖRENLE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

ÇUKURYURT DÜĞÜN SALONU TEMEL ATMA PROGRAMI GÖRKEMLİ BİR TÖRENLE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

06/11/2023 14:15:53

Sosyal belediyeciliğin başarılı örneklerini sergileyen Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Saray ilçesine bağlı Çukuryurt Mahallesi’nde vatandaşların en mutlu ve en özel anlarına ev sahipliği yapacak olan Çukuryurt Düğün Salonu’nun temel atma programını görkemli bir törenle gerçekleştirdi.

KDV dahil 21 milyon 296 bin TL yatırım bedeliyle 386 metrekare yapı alanı üzerinde inşa edilecek olan tesiste, düğün salonu, servis alanı, mutfak, gelin odası ve teknik hacim odaları yer alacak.

BAŞKAN KADİR ALBAYRAK: “ÇUKURYURTLU HEMŞEHRİLERİMİZLE YILLARDIR SÜREGELEN GÖNÜL BAĞIMIZ VAR”

Temel atma programında bir konuşma yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, vatandaşların mutlu anlarına ev sahipliği yapacak bir tesis kazandıracak olmalarından dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Güzel Tekirdağ’ımızın her bir mahallesi güzel, Çukuryurt Mahallemiz ayrı bir güzel. Geçtiğimiz yıllarda Çukuryurt Mahallemizde altyapı hizmetleri gerçekleştirdik, mahalle meydanına Atatürk Anıtı ve oyun parkı yaptık. Hıdırellez şenliklerini hep birlikte gerçekleştirdik. Sahur sofralarında bir araya geldik. Siz değerli Çukuryurtlu hemşehrilerimizle yıllardır süregelen gönül bağımız var. Çalışan ve üreten Çukuryurt Mahallemize modern bir düğün salonu kazandıracağız. 386 metrekarelik Çukuryurt Düğün Salonumuz nişan ve kına merasimlerine, düğünlere ve çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapacak. Burada gerçekleştirilecek her organizasyon Çukuryurtlu hemşehrilerimizin birlik ve beraberliklerinin güçlendirilmesine, mutlulukların paylaşılarak çoğalmasına vesile olacaktır. En kısa zamanda açılış töreninde de bir araya gelebilmek ümidiyle Çukuryurt Düğün Salonumuzun hayırlı olmasını diliyor, projede emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi

Temel atma töreninde Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Yüksel Özdal proje ile ilgili teknik bilgiler paylaşırken, Çukuryurt Mahallesi Muhtarı Ersun Tuncel ve Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş, Çukuryurt Mahallesi’ne kazandırılan bu hizmetin önemine değindi ve başta Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak olmak üzere projede emeği geçen herkese teşekkür ettiler. Büyük bir coşkuyla gerçekleşen Çukuryurt Düğün Salonu Temel Atma Töreni, konuşmaların ardından temel atılması ile son buldu.

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu