Çorlu

Çorlu’ya Ayrı Değer Katacak ‘Ters Ev’ Hızla Yükseliyor


Çorlu’da yapımı devam eden Ters Ev projesinde çalışmalar devam ederken, proje hızla yükseliyor. Önerler Mahallesi’nde Masal Park’ın yanında yer alan…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Çorlu’da yapımı devam eden Ters Ev projesinde çalışmalar devam ederken, proje hızla yükseliyor.

Önerler Mahallesi’nde Masal Park’ın yanında yer alan 4 dönümlük alanda yapılan Ters Ev projesinin inşaatını Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, Belediye Başkan Yardımcıları Adnan Kum, Özcan Veysel Tunçcan ve Önerler Mahalle Muhtarı Yusuf Yıldırım ile birlikte ziyaret etti.

Sarıkurt ziyaret esnasında:” Çorlu’muza ayrı bir değer katacak olan Ters Ev projemizde devam eden inşaat çalışmalarını yerinde inceledik ve ekiplerimizden bilgi aldık” sözlerine yer verdi.

Ters Ev projesinde evlerimizde günlük olarak kullandığımız eşyaların tavandan sarkıtılmış bir şekilde tasarlanması nedeniyle asimetrik tasarımı ziyarete gelenleri oldukça şaşırtması bekleniyor.

Projenin çalışmalarına geçtiğimiz aylarda başlanmıştı.

+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
1

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu