Yaşam

Çorlu’nun İl Olması Gündemde! Seçime Kadar İl Olmas Bekleniyor!

ORC Araştırma’nın Genel Müdürü Mehmet Pösteki’nin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım büyük yankı uyandırdı. Pösteki, yaptığı paylaşımda ‘seçime kadar il olması beklenen ilçeler’ diyerek söz konusu ilçelerin isimlerini paylaştı. Bu ilçeler arasında Çorlu da yer alıyor.

ORC Araştırma’nın Genel Müdürü Mehmet Pösteki, 2023 yılının Haziran ayında yapılması planlanan cumhurbaşkanlığı seçimlerinden önce 81 olan il sayısının 93’e çıkabileceğini söyledi.

Kısa sürede açıklamasıyla büyük yankı uyandıran Pösteki, ayrıca il olmasını bekledikleri 12 ilin adını ve nüfus sayısını da takipçileriyle paylaştı.

Pöstek Çorlu’yu listenin 12. sırada göstererek il olması gerektiğini vurgulayarak paylaştı.

Öte yandan 2017 yılında KHK ile Çorlu’nun il olması bekleniyordu. Vatandaşlar, bu sefer Çorlu’nun il olmasına kesin gözüyle bakıyor.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu