Çorlu

“Çorlu’nun Filizleri” İçin Yeni Burs Başvuru Dönemi Başlıyor

“Çorlu’nun Filizleri” projesi kapsamında; aileleri Çorlu’da ikamet eden ihtiyaç sahibi üniversite öğrencilerine verilecek olan yükseköğrenim burs yardımı için başvurular 18 Eylül’de başlıyor.

Atatürk Evi’nden elde edilen gelirin yanı sıra Çorlu Belediyesi tarafından sağlanan katkıyla, “Çorlu’nun Filizleri” olan başarılı üniversite öğrencileri için belirlenen ve 2023/2024 eğitim ve öğretim yılında yine Çorlu Belediyesi tarafından verilecek olan yükseköğrenim burs yardımı için başvurular, 18 Eylül 2023 Pazartesi gününden itibaren başlayacak ve 13 Ekim 2023 Cuma günü saat 17.00’de mesai bitimiyle sona erecek.

Başvurular, Şeyhsinan Mahallesi Kantarcı Sokak No: 14’te bulunan Çorlu Belediyesi Atatürk Kent Enstitüsü binası içinde yer alan Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğünde öğrenci ya da öğrencinin velisi tarafından bizzat yapılacak.

Yükseköğrenim burs yardımı hakkında bilgi almak isteyen vatandaşlar, 444 99 59 numaralı telefon hattından Çorlu Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğüne ulaşabilecekler.

Bu haber Çorlu Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu