Yaşam

Çorlu’da Kar Alarmı!

Çorlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçede beklenen kar yağışı için taarruz halinde. 4 gruptan oluşan 10 ayrı ekip hazırlıklarını tamamladı. Hava sıcaklığının gece saatlerinden itibaren hissedilebilir derecede düştüğü Çorlu’da bugün ve yarın kar yağışı bekleniyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı son tahminlerin ardından, Çorlu’da hava sıcaklığının gece saatlerinden itibaren hissedilir derecede düştü. Hava sıcaklığını eksi 2 derece olan Çorlu’da bugün (09.10.2024) ve Çarşamba (10.04.2024) günü kar yağışı bekleniyor.

Çorlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ise hava şartlarına karşı oluşacak olumsuz duruma hazırlandı. 4 grup ve 10 ayrı ekiple hazır olan ekipler Çorlu’da görev alacak.

Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, ekibin hazır olduğunu sosyal medya hesapları üzerinden şu sözlere belirtti:” Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz beklenen kar yağışı öncesinde hazırlıklarını tamamladı.

4 gruptan oluşan 10 ayrı ekip, karla mücadele kapsamında solüsyon ve tuzlama çalışmaları gerçekleştirecek. Ekiplerimize kolaylıklar diliyorum.”

 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu