Tekirdağ

ÇORLU’DA KADIN SÖYLEŞİLERİ PROGRAMI DÜZENLENDİ

ÇORLU’DA KADIN SÖYLEŞİLERİ PROGRAMI DÜZENLENDİ


01/06/2022 11:14:02

Sosyal Belediyecilik anlayışı çerçevesinde toplumun tüm kesimlerine hitap eden projeler üreten Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından, Çorlu Kadın Danışma Merkezi, Çorlu Belediyesi ve Çorlu Kent Konseyi Kadın Meclisi işbirliği ile Çorlu İlçesi Nusratiye Mahallesi Muhtarlığında Kadın Söyleşileri programı gerçekleştirildi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Çorlu Kadın Danışma Merkezi personelleri Uzman Psikolog Esra Akyüz ve Çocuk Gelişimi Uzmanı Ezgi İpek’in konuşmacı olarak katıldığı söyleşide kadına yönelik şiddet, nedenleri ve etkileri, önleyici yaklaşımlar ve şiddete maruz kalındığında izlenecek adımlar ile şiddetsiz iletişim, çocuk ihmali ve istismarı, anlama ve önleme yöntemleri hakkında katılımcılara bilgi paylaşımında bulunuldu.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman kadınların yanında olduklarını belirten Başkan Albayrak, “Çorlu’da, Nusratiye Mahallesi Muhtarlığımız ve Çorlu Kent Konseyi Kadın Meclisimiz ile faydalı bir bilgilendirme programı gerçekleştirdik. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin ücretsiz psikolojik ve sosyal danışma hizmeti veren Kadın Danışma Merkezlerinin kapısı herkese açıktır. Toplumumuzu bilinçlendirmek için her türlü desteğe ve yardıma hazırız. Her zaman kadınlarımızın ve çocuklarımızın yanındayız” dedi.

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu