Tekirdağ

ÇORLU’DA 800 TON SICAK ASFALT SERİMİ YAPILDI

 

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi 2022 yatırım programı kapsamında il genelinde yol yapım, onarım ve bakım çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında Çorlu ilçesinin Ali Osman Çelebi Bulvarında başlatılan BSK sıcak asfalt yol bakım ve onarım çalışmaları tamamladı. Çalışmalarda toplam 800 ton BSK sıcak asfalt serimi yapıldı.

Konu ile ilgili açıklama yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Büyükşehir Belediyesi olarak il genelinde ulaşım kalitesini arttıracak yatırımlarımızı hayata geçiriyoruz. Çorlu ilçemizde BSK Sıcak asfalt yol bakım ve onarım çalışmasını tamamladığımız Ali Osman Çelebi Bulvarı’mızın vatandaşlarımıza ve ilçemize hayırlı olmasını dilerim.” dedi.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu